Sambay Yemn ox (VH25-003-0325)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 152 cm |
| Syntynyt | 08.03.2025, Puola, 9.3 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/samba/ |
| Rekisteröity | 14.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Mehran Mashallah ox (VH22-003-0108) ox, 153cm, rnkm |
ii. Wyzdrowiec Masran (VH19-003-0124) ox, 152cm, rtkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Mehraneh GA ox (VH22-003-0035) ox, 150cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Zea Mays Yemn ox (VH24-003-0052) ox, 151cm, rn |
ei. Bueid Almadaa (VH22-003-0224) ox, 153cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Panteon Jigarue ox (VH23-003-0244) ox, 150cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Mehran Mashallah ox (VH22-003-0108) ox, 153cm, rnkmii. Wyzdrowiec Masran (VH19-003-0124) ox, 152cm, rtkm
Emälinja
e. Zea Mays Yemn ox (VH24-003-0052) ox, 151cm, rnee. Panteon Jigarue ox (VH23-003-0244) ox, 150cm, rn
Sambay Yemn ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.