Satara Yemn ox (VH25-003-0402)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 154 cm |
| Syntynyt | 05.09.2025, Puola, 5 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | mustanruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/satara/ |
| Rekisteröity | 30.12.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Kabir ox (VH23-003-0253) ox, 154cm, m |
ii. Qalb Kabir al Delm (VH22-003-0017) ox, 150cm, rtkm |
iii. Tawahaj Kabir (VH21-003-0003) ox, 150cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Ariyya el-Salih (VH20-003-0012) ox, 152cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Kifah al Qismat (VH21-003-0011) ox, 157cm, m |
iei. Harr Shabt (VH17-003-0161) ox, 157cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Kiana (VH11-003-0070) ox, 160cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tiwanaku Yemn ox (VH24-003-0051) ox, 150cm, rtkm |
ei. Jacqual al Wim ox (VH23-003-0247) ox, 153cm, rtkm |
eii. Jafar al Sharik (VH20-003-0191) ox, 150cm, rnkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Yadira al Alayka (VH22-003-0203) ox, 155cm, vprt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tawarhat Ree (VH22-003-0222) ox, 148cm, rtkm |
eei. Thawrat Zayd (VH21-003-0193) ox, 149cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tajmid al-Qamar (VH22-003-0150) ox, 145cm, prt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Kabir ox (VH23-003-0253) ox, 154cm, mii. Qalb Kabir al Delm (VH22-003-0017) ox, 150cm, rtkmiii. Tawahaj Kabir (VH21-003-0003) ox, 150cm
Emälinja
e. Tiwanaku Yemn ox (VH24-003-0051) ox, 150cm, rtkmee. Tawarhat Ree (VH22-003-0222) ox, 148cm, rtkmeee. Tajmid al-Qamar (VH22-003-0150) ox, 145cm, prt
Satara Yemn ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.