Banman Yemn xx (VH25-006-0605)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 12.02.2025, Puola, 9.8 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | rautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/banman/ |
| Rekisteröity | 12.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Sheldon Yemn xx (VH23-006-0127) xx, 163cm, rn |
ii. Kartno Yemn xx (VH22-006-0038) xx, 163cm, rn |
iii. Times Doc (VH21-006-0347) xx, 157cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Ingo xx (VH21-006-0342) xx, 168cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Unin Yemn xx (VH22-006-0017) xx, 161cm, rn |
iei. VV Norris xx (VH21-006-0149) xx, 168cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Theory Of Change (VH21-006-0164) xx, 161cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Furyroad Yemn xx (VH23-006-0224) xx, 172cm, rt |
ei. Lenarty Yemn xx (VH21-006-0382) xx, 172cm, rt |
eii. Chagal Renne xx (VH21-006-0339) xx, 172cm, trt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Swiftflash xx (VH21-006-0345) xx, 164cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Kolonia Yemn xx (VH22-006-0074) xx, 170cm, rn |
eei. Chagal Renne xx (VH21-006-0339) xx, 172cm, trt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Sangria 51 (VH22-006-0037) xx, 163cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 0.93
Isälinja
i. Sheldon Yemn xx (VH23-006-0127) xx, 163cm, rnii. Kartno Yemn xx (VH22-006-0038) xx, 163cm, rniii. Times Doc (VH21-006-0347) xx, 157cm, rn
Emälinja
e. Furyroad Yemn xx (VH23-006-0224) xx, 172cm, rtee. Kolonia Yemn xx (VH22-006-0074) xx, 170cm, rneee. Sangria 51 (VH22-006-0037) xx, 163cm, rn
Banman Yemn xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.