Ranonga Yemn xx (VH25-006-0665)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 11.04.2025, Puola, 8.5 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/nonga/ |
| Rekisteröity | 06.11.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Shawne Yemn xx (VH24-006-0258) xx, 165cm, trn |
ii. Vespucci Yemn xx (VH24-006-0046) xx, 164cm, trn |
iii. Bonnot xx (VH23-006-0229) xx, 159cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Hoffmania xx (VH23-006-0231) xx, 166cm, trn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Kije Yemn xx (VH22-006-0131) xx, 168cm, prn |
iei. The Walking Dead (VH21-006-0346) xx, 169cm, rtkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Qes Benelux xx (VH21-006-0340) xx, 168cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Intresse Yemn xx (VH23-006-0272) xx, 165cm, rn |
ei. Kartno Yemn xx (VH22-006-0038) xx, 163cm, rn |
eii. Times Doc (VH21-006-0347) xx, 157cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Ingo xx (VH21-006-0342) xx, 168cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Trampers Ree (VH22-006-0243) xx, 165cm, rn |
eei. Twisted Transistor (VH21-006-0089) xx, 164cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Ghost Division (VH21-006-0086) xx, 169cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Shawne Yemn xx (VH24-006-0258) xx, 165cm, trnii. Vespucci Yemn xx (VH24-006-0046) xx, 164cm, trniii. Bonnot xx (VH23-006-0229) xx, 159cm, rn
Emälinja
e. Intresse Yemn xx (VH23-006-0272) xx, 165cm, rnee. Trampers Ree (VH22-006-0243) xx, 165cm, rneee. Ghost Division (VH21-006-0086) xx, 169cm, rn
Ranonga Yemn xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.