Hemgård Catwalk (VH25-011-0269)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 03.01.2025, Suomi, yli 8v |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://usvan.altervista.org/sb/h/hemgardcatwalk.php |
| Rekisteröity | 03.05.2025 |
| Kotitalli | Silbersong Burg (SSB9222) |
| Kasvattajanimi | Hemgård |
| Kasvattaja | HEM9521, VRL-03669 |
| Omistajat | Usva (VRL-14916) |
| i. Chianti Scar (VH24-011-0038) hann, 165cm |
ii. Caracalla (VH20-011-0075) hann, 168cm, prt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Kalimera (VH21-011-0255) hann, 168cm, rtkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Hemgård Pitch Perfect (VH23-011-0217) hann, 165cm, mkm |
ei. Paganini (VH21-011-0450) hann, 168cm, mkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Demigod (VH22-011-0097) hann, 171cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Chianti Scar (VH24-011-0038) hann, 165cmii. Caracalla (VH20-011-0075) hann, 168cm, prt
Emälinja
e. Hemgård Pitch Perfect (VH23-011-0217) hann, 165cm, mkmee. Demigod (VH22-011-0097) hann, 171cm, rt
Hemgård Catwalk on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.