Faeryfell Calyra Juné (VH25-011-0380)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 12.07.2025, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/pv/h/calyrajune.php |
| Rekisteröity | 12.07.2025 |
| Kotitalli | Faeryfell (FAER3301) |
| Kasvattajanimi | Faeryfell |
| Kasvattaja | FAER3301, VRL-06701 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
KTK-II (77.000p), 30.11.2025, hevosktk
EV-II (26.000p), 31.08.2025, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Coburg SWA (VH18-011-0045) hann, 167cm |
ii. Criostoir PB (VH13-011-0395) hann, 169cm, rn |
iii. Crixus (VH12-011-0180) hann, 174cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Luperca (VH12-011-0271) hann, 166cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Czarina Pistacia (VH13-011-0405) hann, 166cm, prt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Faeryfell Glanduin (VH24-011-0195) hann, 165cm, prt |
ei. Silverlode Gelion (VH13-011-0411) hann, 168cm, rtkm |
eii. Gabanero (VH11-011-0286) hann, 173cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Vivic Child (VH11-011-0295) hann, 164cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Desert Rose Silvers (VH18-011-0208) hann, 167cm |
eei. Dante (VH18-011-0160) hann, 168cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Juniper (VH18-011-0157) hann, 167cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Coburg SWA (VH18-011-0045) hann, 167cmii. Criostoir PB (VH13-011-0395) hann, 169cm, rniii. Crixus (VH12-011-0180) hann, 174cm
Emälinja
e. Faeryfell Glanduin (VH24-011-0195) hann, 165cm, prtee. Desert Rose Silvers (VH18-011-0208) hann, 167cmeee. Juniper (VH18-011-0157) hann, 167cm, rt
Faeryfell Calyra Juné on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.