Ignis Pennywise (VH25-011-0474)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 09.09.2025, Suomi, 13.7 vuotta, ikääntyminen: 15pv = 1v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://kellolehto.net/hg/Penz.php |
| Rekisteröity | 22.09.2025 |
| Kotitalli | Hemgård (HEM9521) |
| Kasvattajanimi | Ignis |
| Kasvattaja | IGNI5441, VRL-08368 |
| Omistajat | Jaana K. (VRL-03669) |
EV-II (26.000p), 31.10.2025, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Ignis Picadir (VH25-011-0227) hann, 166cm, rnkm |
ii. Placebo (VH25-011-0180) hann, 167cm, rtkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Cassiana (VH25-011-0169) hann, 167cm, rnkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Faelith BON (VH24-011-0175) hann, 166cm, rnkm |
ei. Farringdon (VH16-011-0390) hann, 166cm, rnkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lagertha GER (VH17-011-0230) hann, 167cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Ignis Picadir (VH25-011-0227) hann, 166cm, rnkmii. Placebo (VH25-011-0180) hann, 167cm, rtkm
Emälinja
e. Faelith BON (VH24-011-0175) hann, 166cm, rnkmee. Lagertha GER (VH17-011-0230) hann, 167cm
Ignis Pennywise on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.