Correae Namys (VH25-013-0055)
| Rotu | Oldenburginhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 04.08.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/correaenamys.php |
| Rekisteröity | 26.08.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Phoenix von Lark (VH16-013-0099) old, 170cm, rn |
ii. Purzelbaum (VH16-013-0063) old, 170cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Samorn Zaire (VH15-013-0024) old, 169cm, mkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Rowandell Chamaedorea (VH23-013-0059) old, 166cm, rt |
ei. It Never Rains (VH22-013-0027) old, 166cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Charybdis (VH20-013-0040) old, 167cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Phoenix von Lark (VH16-013-0099) old, 170cm, rnii. Purzelbaum (VH16-013-0063) old, 170cm, rn
Emälinja
e. Rowandell Chamaedorea (VH23-013-0059) old, 166cm, rtee. Charybdis (VH20-013-0040) old, 167cm, rn
Correae Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.