Derrick Namys (VH25-013-0056)
| Rotu | Oldenburginhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 05.08.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/derricknamys.php |
| Rekisteröity | 26.08.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Oldfinion Dylan (VH15-013-0118) old, 168cm |
ii. Gerrodian (VH14-013-0007) old, 169cm, mrn |
iii. Accordian (VH12-013-0005) old, 173cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Kamilla (VH13-013-0047) old, 165cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Oldfinion Dancia (VH15-013-0076) old, 165cm, rn |
iei. Tonistaro (VH15-013-0074) old, 172cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Dorothy (VH15-013-0075) old, 168cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Chlotsuintha Namys (VH24-013-0093) old, 164cm, rt |
ei. Namys Pyroclastic (VH22-013-0124) old, 165cm, m |
eii. Volcanic (VH17-013-0086) old, 165cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Laura Felicie (VH21-013-0024) old, 164cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Rowandell Chamaedorea (VH23-013-0059) old, 166cm, rt |
eei. It Never Rains (VH22-013-0027) old, 166cm, rt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Charybdis (VH20-013-0040) old, 167cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Oldfinion Dylan (VH15-013-0118) old, 168cmii. Gerrodian (VH14-013-0007) old, 169cm, mrniii. Accordian (VH12-013-0005) old, 173cm, rn
Emälinja
e. Chlotsuintha Namys (VH24-013-0093) old, 164cm, rtee. Rowandell Chamaedorea (VH23-013-0059) old, 166cm, rteee. Charybdis (VH20-013-0040) old, 167cm, rn
Derrick Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.