Vulpix Namys (VH25-021-0056)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 01.02.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/vulpixnamys.php |
| Rekisteröity | 17.02.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Pandemonium Harley (VH15-021-0200) trak, 164cm, rnkm |
ii. Soundcheck (VH14-021-0571) trak, 168cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Psychedelisch (VH13-021-0191) trak, 161cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Victreebel (VH24-021-0248) trak, 168cm, rn |
ei. Highrome (VH03-021-9684) trak, 165cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Viridian (VH23-021-0345) trak, 167cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Pandemonium Harley (VH15-021-0200) trak, 164cm, rnkmii. Soundcheck (VH14-021-0571) trak, 168cm
Emälinja
e. Namys Victreebel (VH24-021-0248) trak, 168cm, rnee. Viridian (VH23-021-0345) trak, 167cm, rn
Vulpix Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.