Claridge Frostian (VH25-021-0086)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 20.02.2025, Irlanti, yli 8v |
| Väri | rautiaankirjava |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://www.salaovi.net/hukkapuro/claridge-frostian |
| Rekisteröity | 03.03.2025 |
| Kotitalli | Hukkapuro (HUKK9931) |
| Kasvattajanimi | Claridge |
| Kasvattaja | CLAR1020, VRL-08204 |
| Omistajat | Otterley (VRL-12757) |
KV-II (27.000p), 20.03.2025, KV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. USA Frostbite (VH24-021-0234) trak, 164cm, rtkrj |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tuntematon tamma | iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Flicka F (VH15-021-0443) trak, 170cm, rt |
ei. Wister Beetle (VH14-021-0398) trak, 173cm, rt |
eii. Blond Bomber (VH14-021-0260) trak, 176cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Nera Carana (VH14-021-0134) trak, 168cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Ferana F (VH14-021-0012) trak |
eei. Chaliente Junior (VH11-021-0456) trak, 168cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Fairtown Perle (VH12-021-0170) trak, 161cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. USA Frostbite (VH24-021-0234) trak, 164cm, rtkrj
Emälinja
e. Flicka F (VH15-021-0443) trak, 170cm, rtee. Ferana F (VH14-021-0012) trakeee. Fairtown Perle (VH12-021-0170) trak, 161cm
Claridge Frostian on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.