Fukura Yemn (VH25-021-0259)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 14.04.2025, Puola, 8.4 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | voikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/fukura/ |
| Rekisteröity | 20.11.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Cadence DMR (VH24-021-0184) trak, 169cm, vkk |
ii. Tarantino PW (VH15-021-0197) trak, 166cm, vkk |
iii. Di Angelo GER (VH14-021-0348) trak, 172cm, km |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tiera Sara (VH14-021-0479) trak, 160cm, vkk |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Calantha BH (VH17-021-0033) trak, 170cm |
iei. Benjen (VH16-021-0486) trak, 169cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Cree (VH16-021-0479) trak, 171cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Seminoli Yemn (VH24-021-0172) trak, 164cm, rn |
ei. Sanok Yemn (VH22-100-0001) wielk, 165cm, rn |
eii. Rolnictwo (VH20-100-0013) wielk, 165cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Starozytny Las (VH20-107-0001) malo, 164cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Krownia Yemn (VH22-021-0141) trak, 160cm, rn |
eei. Schäffer Reim (VH22-021-0007) trak, 162cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Grimme (VH22-021-0008) trak, 160cm, rnkrj |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Cadence DMR (VH24-021-0184) trak, 169cm, vkkii. Tarantino PW (VH15-021-0197) trak, 166cm, vkkiii. Di Angelo GER (VH14-021-0348) trak, 172cm, km
Emälinja
e. Seminoli Yemn (VH24-021-0172) trak, 164cm, rnee. Krownia Yemn (VH22-021-0141) trak, 160cm, rneee. Grimme (VH22-021-0008) trak, 160cm, rnkrj
Fukura Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.