Claridge Kordelia (VH25-021-0271)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 21.02.2025, Irlanti, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/claridgekordelia.php |
| Rekisteröity | 09.12.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Claridge |
| Kasvattaja | CLAR1020 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Cranleigh Absinth (VH15-021-0382) trak, 160cm, m |
ii. Benjamin J (VH12-021-0112) trak, 171cm |
iii. Miharayasuhiro (VH11-021-0115) trak, 165cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Inessa Mae (VH11-021-0457) trak, 163cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Trze Another Love (VH25-021-0199) trak, 167cm, rt |
iei. Edward (VH14-021-0314) trak, 167cm, trn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Another Round (VH13-021-0308) trak, 167cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Claridge Kharisma (VH24-021-0059) trak, 169cm, trn |
ei. Nox Anarchomancer (VH23-021-0272) trak, 175cm, rn |
eii. Necromancer II (VH22-021-0071) trak, 176cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Alice In A Wookieeland (VH20-021-0001) trak, 168cm, mrn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Melanges Kerr (VH17-021-0189) trak, 163cm |
eei. Criante (VH15-021-0699) trak, 166cm, trn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Kestral (VH15-021-0700) trak, 163cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Cranleigh Absinth (VH15-021-0382) trak, 160cm, mii. Benjamin J (VH12-021-0112) trak, 171cmiii. Miharayasuhiro (VH11-021-0115) trak, 165cm
Emälinja
e. Claridge Kharisma (VH24-021-0059) trak, 169cm, trnee. Melanges Kerr (VH17-021-0189) trak, 163cmeee. Kestral (VH15-021-0700) trak, 163cm, m
Claridge Kordelia on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.