Lai'e Cadwalader (VH25-022-0112)
| Rotu | Welsh sektio B |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 133 cm |
| Syntynyt | 21.06.2012, Yhdysvallat, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | rautias |
| Painotus | |
| Sivut | https://www.sudenmarja.org/maldwyn/h/cadwalader.php |
| Rekisteröity | 24.05.2025 |
| Kotitalli | Maldwyn (MALD8435) |
| Kasvattajanimi | Lai'e |
| Kasvattaja | LAIE8808 |
| Omistajat | Vibaja (VRL-00727) |
KTK-III (63.000p), 20.06.2025, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Glenwood Cadwr Earl (VH12-022-0047) wB, 133cm, trt |
ii. Morte Darthur (VH06-022-6307) wB, 133cm, rnkm |
iii. Mordred Son (VH05-022-1151) wB, 135cm, trt |
iiii. Typhon Merlin (VH05-022-1160) wB, 133cm, m |
| iiie. Mayland Saphira (VH05-022-1158) wB, 134cm, prt |
iie. Eryl Rhifau (VH05-022-6283) wB, 132cm, rnkm |
iiei. Rrowen Berwynfa (VH03-022-4100) wB, 130cm, km |
|
| iiee. Mairwen Enfys (VH04-022-8881) wB, 132cm, trn |
ie. Glenwood Eostre (VH12-022-0154) wB, 132cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. WS Kira (VH15-022-0034) wB, 133cm, rnkm |
ieei. Waisenhof Monty (VH02-022-6246) wB |
|
| ieee. Delaila (VH02-022-6241) wB |
|||
| e. Canu Tywysoges Tywyll (VH12-022-0081) wB, 135cm, rt |
ei. Cardok (VH11-022-0018) wB, 132cm, vkk |
eii. Moniet Gwilym (VH11-022-0001) wB, 132cm, vkk |
eiii. Grenadier Weet (VH02-022-4592) wB, 134cm, km |
| eiie. Sandet Diamant SW (VH00-022-4235) wB, 122cm, km |
eie. Eryl Rhifau (VH05-022-6283) wB, 132cm, rnkm |
eiei. Rrowen Berwynfa (VH03-022-4100) wB, 130cm, km |
|
| eiee. Mairwen Enfys (VH04-022-8881) wB, 132cm, trn |
ee. Enwogrwydd Tywyll (VH12-022-0010) wB, 129cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Rousseau Evelyn (VH05-022-9764) wB, 126cm |
eeei. Wendyrrw Ifor (VH05-022-0156) wB, 134cm |
|
| eeee. Mianette II (VH05-022-4057) wB, 125cm, rtpäis |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 4.69%
Sukukatokerroin: 0.88
Isälinja
i. Glenwood Cadwr Earl (VH12-022-0047) wB, 133cm, trtii. Morte Darthur (VH06-022-6307) wB, 133cm, rnkmiii. Mordred Son (VH05-022-1151) wB, 135cm, trtiiii. Typhon Merlin (VH05-022-1160) wB, 133cm, m
Emälinja
e. Canu Tywysoges Tywyll (VH12-022-0081) wB, 135cm, rtee. Enwogrwydd Tywyll (VH12-022-0010) wB, 129cmeee. Rousseau Evelyn (VH05-022-9764) wB, 126cmeeee. Mianette II (VH05-022-4057) wB, 125cm, rtpäis
Lai'e Cadwalader on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.