Brialena Namys (VH25-026-0074)
| Rotu | Welsh sektio D |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 151 cm |
| Syntynyt | 26.11.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/brialenanamys.php |
| Rekisteröity | 14.03.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namys Rhys (VH23-026-0001) wD, 147cm, rt |
ii. Rydderch Namys (VH21-026-0079) wD, 147cm, rt |
iii. Rhyddhad (VH16-026-0138) wD, 147cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Cenarth Raglan Kim (VH17-026-0177) wD, 147cm, tprn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Nelia (VH14-026-0028) wD, 148cm, rt |
iei. Dwfncoed Twrgadarn (VH12-026-0343) wD, 148cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Pentrebach Neala (VH12-026-0342) wD, 145cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Briallen (VH21-026-0081) wD, 149cm, prn |
ei. Eindhoeve Caiu (VH17-026-0125) wD, 146cm, m |
eii. Llandud Shamrock (VH17-026-0108) wD |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Rosalyn (VH16-026-0031) wD |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Namys Brisen Ceirios (VH18-026-0131) wD, 147cm, prn |
eei. Blaenllechau Twm Ffawr (VH17-026-0001) wD, 146cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Cenarth Raglan Kim (VH17-026-0177) wD, 147cm, tprn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 3.13%
Sukukatokerroin: 0.93
Isälinja
i. Namys Rhys (VH23-026-0001) wD, 147cm, rtii. Rydderch Namys (VH21-026-0079) wD, 147cm, rtiii. Rhyddhad (VH16-026-0138) wD, 147cm, rt
Emälinja
e. Namys Briallen (VH21-026-0081) wD, 149cm, prnee. Namys Brisen Ceirios (VH18-026-0131) wD, 147cm, prneee. Cenarth Raglan Kim (VH17-026-0177) wD, 147cm, tprn
Brialena Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.