Tirion Llywenna (VH25-026-0253)
| Rotu | Welsh sektio D |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 149 cm |
| Syntynyt | 23.07.2025, Yhdistynyt kuningaskunta, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://kanelipulla.net/gloom/p/llywenna.php |
| Rekisteröity | 04.10.2025 |
| Kotitalli | Gloomsdale Ponies (GLOO1140) |
| Kasvattajanimi | Tirion |
| Kasvattaja | TIRI1137 |
| Omistajat | Nerita (VRL-12557) |
KTK-III (69.000p), 20.12.2025, poniktk
KV-II (26.500p), 20.11.2025, KV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. U Merry-Go-Round (VH24-026-0010) wD, 146cm, rt |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tuntematon tamma | iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tirion Llewella (VH22-026-0133) wD, 151cm, rn |
ei. Tirion Newid Calon (VH22-026-0100) wD, 149cm, m |
eii. Llangammarch Newton (VH21-026-0137) wD, 140cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Brynoch Big Evelyn (VH21-026-0130) wD, 147cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tirion Llweriadd (VH22-026-0047) wD, 148cm |
eei. Glenleith Twilight Trio (VH21-026-0009) wD, 145cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Hoskins Lucy (VH20-026-0006) wD, 142cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. U Merry-Go-Round (VH24-026-0010) wD, 146cm, rt
Emälinja
e. Tirion Llewella (VH22-026-0133) wD, 151cm, rnee. Tirion Llweriadd (VH22-026-0047) wD, 148cmeee. Hoskins Lucy (VH20-026-0006) wD, 142cm, rn
Tirion Llywenna on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.