Knockturn Grandwaffle (VH25-029-0256)
| Rotu | Ratsuponi Polveutuminen tarkastettu 25.01.2026. Veriprosentti: 66.40625%, tarkastaja: VRL-06701. |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 146 cm |
| Syntynyt | 14.12.2025, Iso-Britannia, 5 vuotta |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/rp/grandwaffle.php |
| Rekisteröity | 14.12.2025 |
| Kotitalli | Knockturn Ponies (KNOC1981) |
| Kasvattajanimi | Knockturn |
| Kasvattaja | KNOC1981, VRL-06701 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
EV-I (33.000p), 31.01.2026, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Friarfield Fitzwaffle (VH22-029-0338) rp, 141cm, rn |
ii. Roanoake Fitzwilliam (VH18-029-0097) rp, 141cm, rnvkk |
iii. Fitzgerald (VH16-029-0057) rp, 139cm, rnvkk |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Salterhills Cora Ly (VH16-029-0277) rp, 140cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Kernfield Wafflewar (VH19-027-0057) nf, 144cm, prn |
iei. Crudwell Julius (VH19-027-0009) nf, 146cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Picklescott Waffles (VH19-027-0010) nf, 144cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Knockturn Seeing Stars (VH17-029-0180) rp, 146cm |
ei. Eldarous Noir (VH16-029-0372) rp, 147cm, rnpäiskm |
eii. Llynweloc Eldar (VH16-023-0036) wpb, 147cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Woodfield Nira (VH15-029-0518) rp, 147cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Istria Marie Antoinette (VH14-029-0397) rp, 145cm, vkk |
eei. Gnomo (VH13-023-0032) wpb |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Ishabel Muirdie (VH13-029-0185) rp |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Friarfield Fitzwaffle (VH22-029-0338) rp, 141cm, rnii. Roanoake Fitzwilliam (VH18-029-0097) rp, 141cm, rnvkkiii. Fitzgerald (VH16-029-0057) rp, 139cm, rnvkk
Emälinja
e. Knockturn Seeing Stars (VH17-029-0180) rp, 146cmee. Istria Marie Antoinette (VH14-029-0397) rp, 145cm, vkkeee. Ishabel Muirdie (VH13-029-0185) rp
Knockturn Grandwaffle on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.