Saeva Cavanion (VH25-031-0046)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 09.01.2025, Suomi, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://tahtimittari.net/hopp/cavanion.php |
| Rekisteröity | 15.01.2025 |
| Kotitalli | Vintergatan (VIGA7761) |
| Kasvattajanimi | Saeva |
| Kasvattaja | SAEV8819, VRL-08368 |
| Omistajat | Sanchez (VRL-10533) |
KV-I (35.000p), 20.02.2025, KV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Kungsby Chambord (VH23-031-0272) fwb, 167cm, m |
ii. BNV Chamoux (VH23-021-0135) trak, 164cm, m |
iii. Caffier (VH23-021-0005) trak, 166cm, trn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Callalily (VH23-021-0004) trak, 162cm, mkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Grand Nagini (VH20-011-0165) hann, 170cm, rt |
iei. Nasrullah (VH17-011-0296) hann, 172cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Thorunn Mini Cookie (VH17-011-0137) hann |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Saeva Magnolia (VH24-031-0188) fwb, 166cm, rtkm |
ei. Thirteen Mephisto (VH17-151-0004) baij, 167cm, trn |
eii. Magellan (VH16-151-0001) baij, 166cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Nephalem (VH16-151-0005) baij, 168cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Banzai Vega (VH22-011-0257) hann, 166cm, rtkm |
eei. Voodoo (VH19-011-0148) hann, 167cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Grapefruit Cosmo (VH19-011-0146) hann, 165cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Kungsby Chambord (VH23-031-0272) fwb, 167cm, mii. BNV Chamoux (VH23-021-0135) trak, 164cm, miii. Caffier (VH23-021-0005) trak, 166cm, trn
Emälinja
e. Saeva Magnolia (VH24-031-0188) fwb, 166cm, rtkmee. Banzai Vega (VH22-011-0257) hann, 166cm, rtkmeee. Grapefruit Cosmo (VH19-011-0146) hann, 165cm
Saeva Cavanion on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.