Turandot REB (VH25-031-0290)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 01.06.2025, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://rebely.altervista.org/orit/turandotreb.php |
| Rekisteröity | 03.07.2025 |
| Kotitalli | Rebellion (REBL9281) |
| Kasvattajanimi | REB |
| Kasvattaja | REBL9281 |
| Omistajat | rebely (VRL-09009) |
| i. Kastanjan Top Gun (VH22-031-0246) fwb, 165cm, rnkm |
ii. Double Shot SWA xx (VH20-006-0188) xx, 162cm |
iii. Death Row Feig (VH13-006-0223) xx, 164cm, trt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Polar Gold SWA xx (VH11-006-0096) xx, 160cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Polarfuchs xx (VH03-006-3918) xx, 158cm, rt |
ie. Sabotage RWD (VH21-011-0143) hann, 167cm, rnkm |
iei. Pauwau Subway Wars (VH20-011-0069) hann, 171cm |
ieii. Skinwalker (VH19-011-0165) hann, 173cm |
| ieie. Bedtime Stories (VH19-011-0170) hann, 169cm |
iee. Rowandell Valerie (VH18-011-0123) hann, 165cm, prn |
ieei. Verlot (VH17-011-0330) hann, 169cm, trn |
|
| ieee. Rewenia (VH17-011-0228) hann, 162cm, rt |
|||
| e. Cavalleria Thrill (VH18-031-0141) fwb, 170cm, rn |
ei. Endless HMS (VH17-012-0087) kwpn, 170cm, rn |
eii. E.T. Tornado (VH14-031-0514) fwb, 171cm, rt |
eiii. E.T. Dorado (VH11-077-0019) dwb, 150cm |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Daytime HMS (VH17-012-0056) kwpn, 168cm, rn |
eiei. Hohberht von Cast (VH14-229-0001) bwürt, 167cm, rn |
|
| eiee. Dales Acapella (VH15-012-0636) kwpn, 170cm, rn |
ee. Allim's Cava (VH15-031-0738) fwb, 170cm |
eei. This Is My Secret F (VH12-021-0158) trak, 170cm |
eeii. Toyboy (VH11-021-0038) trak, 170cm |
| eeie. Secret Frolic (VH12-021-0168) trak, 170cm |
eee. Cheyenne F (VH15-031-0567) fwb, 171cm, prt |
eeei. Crocodilehunter (VH12-031-0178) fwb, 169cm |
|
| eeee. Jaylyn D (VH14-021-0019) trak |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Kastanjan Top Gun (VH22-031-0246) fwb, 165cm, rnkmii. Double Shot SWA xx (VH20-006-0188) xx, 162cmiii. Death Row Feig (VH13-006-0223) xx, 164cm, trt
Emälinja
e. Cavalleria Thrill (VH18-031-0141) fwb, 170cm, rnee. Allim's Cava (VH15-031-0738) fwb, 170cmeee. Cheyenne F (VH15-031-0567) fwb, 171cm, prteeee. Jaylyn D (VH14-021-0019) trak
Turandot REB on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.