Hemgård Very Much Perfecta (VH25-031-0427)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 170 cm |
| Syntynyt | 24.11.2025, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://kulovalkea.net/norpan/group/th/tatti.htm |
| Rekisteröity | 04.12.2025 |
| Kotitalli | Group Gemeinsam (GG6261) |
| Kasvattajanimi | Hemgård |
| Kasvattaja | HEM9521, VRL-03669 |
| Omistajat | SissiP (VRL-09562) |
| i. Very Much Perfect Ion (VH23-031-0051) fwb, 170cm |
ii. Picture Perfect Ion (VH18-031-0022) fwb, 175cm, rt |
iii. Pictor GA (VH15-043-0095) swb, 177cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Athénaïs du Lanore (VH15-121-0035) sf, 173cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Ballerine d'Béni (VH20-121-0028) sf, 166cm |
iei. Lacabòn (VH19-044-0107) holst, 169cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Ballett Dans le Noir (VH20-121-0017) sf |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Hemgård Perfect Bellini (VH24-031-0168) fwb, 167cm, mkm |
ei. Limoncello Scar Z (VH23-272-0025) Z, 166cm, vkk |
eii. Lexus (VH20-011-0074) hann, 165cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Caramelldansen Z (VH22-272-0039) Z, 163cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Hemgård Pitch Perfect (VH23-011-0217) hann, 165cm, mkm |
eei. Paganini (VH21-011-0450) hann, 168cm, mkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Demigod (VH22-011-0097) hann, 171cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Very Much Perfect Ion (VH23-031-0051) fwb, 170cmii. Picture Perfect Ion (VH18-031-0022) fwb, 175cm, rtiii. Pictor GA (VH15-043-0095) swb, 177cm, rt
Emälinja
e. Hemgård Perfect Bellini (VH24-031-0168) fwb, 167cm, mkmee. Hemgård Pitch Perfect (VH23-011-0217) hann, 165cm, mkmeee. Demigod (VH22-011-0097) hann, 171cm, rt
Hemgård Very Much Perfecta on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.