Mariposa Namys (VH25-033-0054)
| Rotu | Andalusianhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 154 cm |
| Syntynyt | 13.04.2025, Espanja, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | |
| Sivut | https://clairvirtuaali.altervista.org/tammat/muut/mariposa-namys/ |
| Rekisteröity | 01.07.2025 |
| Kotitalli | Stall Lusö (LUSO2888) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Inkku (VRL-14959) |
| i. Helikel de Dzelzain (VH20-033-0036) pre, 158cm, pe |
ii. Dawnvale Hesato (VH21-033-0065) pre, 157cm, cre |
iii. Hiago (VH18-033-0028) pre, 154cm, cre |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Eneida (VH18-033-0012) pre, 160cm, vkk |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Luna I (VH20-033-0001) pre, 162cm, rnvkk |
iei. Nescubrir KIT (VH14-033-0040) pre, 158cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Galaxia IV (VH13-033-0055) pre, 164cm, rnvkkokm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Marcelle d'Delm (VH21-033-0046) pre, 155cm, rnvkk |
ei. Mercenario (VH17-033-0001) pre, 157cm |
eii. Chío Manolo (VH15-033-0026) pre, 157cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Danzador (VH15-033-0032) pre, 156cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Amaranta d'Delm (VH19-033-0026) pre, 156cm, vkk |
eei. De Oro Serpiente (VH18-033-0038) pre, 164cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Amor (VH17-033-0007) pre |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Helikel de Dzelzain (VH20-033-0036) pre, 158cm, peii. Dawnvale Hesato (VH21-033-0065) pre, 157cm, creiii. Hiago (VH18-033-0028) pre, 154cm, cre
Emälinja
e. Marcelle d'Delm (VH21-033-0046) pre, 155cm, rnvkkee. Amaranta d'Delm (VH19-033-0026) pre, 156cm, vkkeee. Amor (VH17-033-0007) pre
Mariposa Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.