Ojeda Yemn x (VH25-034-0023)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 161 cm |
| Syntynyt | 06.12.2024, Puola, 11.4 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | rautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/ojeda/ |
| Rekisteröity | 13.04.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Chimor Yemn x (VH24-034-0035) x, 162cm, rt |
ii. Speedy Flowerpassion (VH23-006-0015) xx, 168cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Zabna Yemn x (VH22-034-0055) x, 155cm, rt |
iei. Lancut Yemn x (VH22-034-0002) x, 158cm, vkk |
ieii. Belieber (VH21-034-0060) x, 161cm, rnvkk |
| ieie. Shelley x (VH21-034-0056) x, 154cm, vkk |
iee. Speedy Killer (VH21-034-0058) x, 154cm, trt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Crisis Yemn x (VH23-034-0021) x, 160cm, rn |
ei. Speedy Will (VH21-034-0059) x, 165cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Paprotna Yemn x (VH22-034-0013) x, 158cm, rn |
eei. Sierra Theory Of Poseidon (VH20-034-0040) x, 158cm, trn |
eeii. Psygon (VH16-003-0225) ox |
| eeie. Theory Of Change (VH21-006-0164) xx, 161cm, rn |
eee. Supras Yemn x (VH21-034-0049) x, 161cm, rn |
eeei. Blind Banker xx (VH21-006-0162) xx, 168cm, prn |
|
| eeee. Vignetta x (VH20-034-0038) x, 158cm, rn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Chimor Yemn x (VH24-034-0035) x, 162cm, rtii. Speedy Flowerpassion (VH23-006-0015) xx, 168cm, rn
Emälinja
e. Crisis Yemn x (VH23-034-0021) x, 160cm, rnee. Paprotna Yemn x (VH22-034-0013) x, 158cm, rneee. Supras Yemn x (VH21-034-0049) x, 161cm, rneeee. Vignetta x (VH20-034-0038) x, 158cm, rn
Ojeda Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.