Atame Yemn x (VH25-034-0065)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 01.04.2025, Puola, 8.8 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/atame/ |
| Rekisteröity | 06.11.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Buttermilko Yemn xx (VH24-006-0271) xx, 164cm, rn |
ii. Bonnot xx (VH23-006-0229) xx, 159cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Fields of Sona xx (VH23-006-0226) xx, 169cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Dune Yemn x (VH23-034-0044) x, 159cm, rt |
ei. Yaqui Wars (VH21-003-0187) ox, 155cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Chibimon (VH22-006-0055) xx, 168cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Buttermilko Yemn xx (VH24-006-0271) xx, 164cm, rnii. Bonnot xx (VH23-006-0229) xx, 159cm, rn
Emälinja
e. Dune Yemn x (VH23-034-0044) x, 159cm, rtee. Chibimon (VH22-006-0055) xx, 168cm, rt
Atame Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.