Sonla Yemn x (VH25-034-0071)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 152 cm |
| Syntynyt | 21.04.2025, Puola, 8.4 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/sonla/ |
| Rekisteröity | 25.11.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Yusibe al Wahaj (VH24-003-0181) ox, 151cm, rn |
ii. Yusri el-Abood (VH23-003-0276) ox, 152cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Wasie al Eshiq (VH17-003-0142) ox, 144cm, mkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lithic Yemn x (VH24-034-0030) x, 154cm, rn |
ei. Bueid Almadaa (VH22-003-0224) ox, 153cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Dora Dash xx (VH23-006-0195) xx, 157cm, trn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Yusibe al Wahaj (VH24-003-0181) ox, 151cm, rnii. Yusri el-Abood (VH23-003-0276) ox, 152cm, rn
Emälinja
e. Lithic Yemn x (VH24-034-0030) x, 154cm, rnee. Dora Dash xx (VH23-006-0195) xx, 157cm, trn
Sonla Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.