Yenbai Yemn x (VH25-034-0085)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 13.07.2025, Puola, 6 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/yenba/ |
| Rekisteröity | 28.12.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Taken Yemn x (VH23-034-0037) x, 158cm, trt |
ii. Zagan Yemn x (VH21-034-0065) x, 161cm, rn |
iii. Babar Rhel x (VH21-034-0037) x, 163cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Dericallite x (VH21-034-0038) x, 155cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Speedy Killer (VH21-034-0058) x, 154cm, trt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tuscara Yemn x (VH24-034-0046) x, 160cm, rn |
ei. Matrix Yemn x (VH23-034-0008) x, 162cm, rn |
eii. Sikiyn (VH21-003-0191) ox, 156cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Gafarettie xx (VH22-006-0125) xx, 166cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Hamera Yemn x (VH22-034-0051) x, 157cm, m |
eei. Hawtafa (VH21-003-0190) ox, 155cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Nichol's Luminance (VH22-034-0012) x, 161cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Taken Yemn x (VH23-034-0037) x, 158cm, trtii. Zagan Yemn x (VH21-034-0065) x, 161cm, rniii. Babar Rhel x (VH21-034-0037) x, 163cm, rn
Emälinja
e. Tuscara Yemn x (VH24-034-0046) x, 160cm, rnee. Hamera Yemn x (VH22-034-0051) x, 157cm, meee. Nichol's Luminance (VH22-034-0012) x, 161cm, m
Yenbai Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.