Hemgård Tirnanog (VH25-035-0109)
| Rotu | Connemaranponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 147 cm |
| Syntynyt | 27.07.2025, Suomi, 18.5 vuotta, ikääntyminen: 15pv = 1v |
| Väri | punaruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://kellolehto.net/hg/Nogi.php |
| Rekisteröity | 01.09.2025 |
| Kotitalli | Hemgård (HEM9521) |
| Kasvattajanimi | Hemgård |
| Kasvattaja | HEM9521, VRL-03669 |
| Omistajat | Jaana K. (VRL-03669) |
EV-II (24.000p), 30.09.2025, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Bougainvillea (VH19-035-0110) conn, 146cm, rnvkk |
ii. Four Leaf Brandt (VH18-035-0133) conn, 145cm, tprn |
iii. Kelham Balou (VH18-035-0178) conn, 145cm, rnkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Blackcherry (VH18-035-0142) conn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Checkmate Amaranthus (VH19-035-0008) conn, 142cm, rnvkk |
iei. Choco Caramell (VH19-035-0005) conn, 144cm, rnvkk |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Labyrint Amaryllix (VH13-035-0132) conn, 140cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Hemgård Cáit Mór (VH24-035-0115) conn, 148cm, prn |
ei. Hemgård Glic Piocaid (VH23-035-0092) conn, 145cm, mkm |
eii. Darragh (VH21-035-0112) conn, 143cm, mkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Vintage Etiquette (VH22-035-0061) conn, 140cm, rnpäis |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Aidan Cindar (VH12-035-0204) conn, 145cm |
eei. Mercury (VH12-035-0018) conn, 147cm, trn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Dunwood Cascade (VH12-035-0006) conn, 143cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Bougainvillea (VH19-035-0110) conn, 146cm, rnvkkii. Four Leaf Brandt (VH18-035-0133) conn, 145cm, tprniii. Kelham Balou (VH18-035-0178) conn, 145cm, rnkm
Emälinja
e. Hemgård Cáit Mór (VH24-035-0115) conn, 148cm, prnee. Aidan Cindar (VH12-035-0204) conn, 145cmeee. Dunwood Cascade (VH12-035-0006) conn, 143cm
Hemgård Tirnanog on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.