Konpergola Yemn (VH25-038-0043)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 162 cm |
| Syntynyt | 05.07.2025, Puola, 6 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/perga/ |
| Rekisteröity | 29.09.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Zyrille Yemn (VH24-038-0035) lv, 160cm, rn |
ii. Valtrax Yemn (VH21-038-0167) lv, 160cm, rn |
iii. Drocamor Yemn (VH20-038-0043) lv, 160cm, rn |
iiii. Cooper Snilli (VH14-038-0040) lv, 163cm, tprn |
| iiie. Dregia Yemn (VH14-038-0049) lv, 160cm, rn |
iie. Rhondarina Yemn (VH20-038-0042) lv, 159cm, rn |
iiei. Blacktap LRH (VH13-038-0045) lv, 162cm, rn |
|
| iiee. Ukretti Yemn (VH14-038-0037) lv, 158cm, rn |
ie. Cresselia Yemn (VH23-038-0017) lv, 159cm, rn |
iei. Rjazán Harrow (VH22-045-0049) lv, 162cm, trn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Pheodora Ach (VH20-045-0059) lv, 156cm, prt |
iee. La Videl Yemn (VH22-038-0015) lv, 158cm, rn |
ieei. Invictus Gue (VH22-038-0016) lv, 156cm, rn |
|
| ieee. Bressia Yemn (VH20-038-0044) lv, 159cm, rn |
|||
| e. Kirinome Yemn (VH23-038-0026) lv, 162cm, rn |
ei. Radical Wailord (VH16-045-0041) lv, 165cm, prn |
eii. Wildfire Ach (VH15-045-0047) lv |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Let's Play Lovegame RC (VH15-045-0055) lv, 159cm, prt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Radical D'Amour (VH15-098-0003) ransk |
ee. Jamelias Yemn (VH22-038-0048) lv, 160cm, rn |
eei. K. Jarret Jack (VH22-038-0031) lv, 160cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Karlina Yemn (VH22-038-0026) lv, 160cm, rn |
eeei. Drocamor Yemn (VH20-038-0043) lv, 160cm, rn |
|
| eeee. Rhondarina Yemn (VH20-038-0042) lv, 159cm, rn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 9.99%
Sukukatokerroin: 0.81
Isälinja
i. Zyrille Yemn (VH24-038-0035) lv, 160cm, rnii. Valtrax Yemn (VH21-038-0167) lv, 160cm, rniii. Drocamor Yemn (VH20-038-0043) lv, 160cm, rniiii. Cooper Snilli (VH14-038-0040) lv, 163cm, tprn
Emälinja
e. Kirinome Yemn (VH23-038-0026) lv, 162cm, rnee. Jamelias Yemn (VH22-038-0048) lv, 160cm, rneee. Karlina Yemn (VH22-038-0026) lv, 160cm, rneeee. Rhondarina Yemn (VH20-038-0042) lv, 159cm, rneeeee. Ukretti Yemn (VH14-038-0037) lv, 158cm, rneeeeee. Lingerine (VH12-038-0037) lv, 160cm, rt
Konpergola Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.