Wondelua Yemn (VH25-038-0045)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 160 cm |
| Syntynyt | 29.07.2025, Puola, 6 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | punarautias |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/wonde/ |
| Rekisteröity | 29.09.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Lofoten Yemn (VH24-038-0050) lv, 160cm, prt |
ii. PP's Bermuda (VH18-045-0002) lv, 164cm, rn |
iii. Sue's Barracuda (VH19-045-0039) lv, 158cm, rnpäis |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Bella de la Rosa (VH16-038-0021) lv, 170cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Limited Edition MacLily (VH22-038-0056) lv, 160cm, prt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Prima Donna (VH21-038-0028) lv, 161cm, mrn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Gosia Yemn (VH23-038-0039) lv, 160cm, rn |
ei. Melchor Yemn (VH22-038-0077) lv, 165cm, tprn |
eii. Sailor Boy (VH21-038-0039) lv, 167cm, tprn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Wise Moneylady (VH21-038-0139) lv, 154cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Conversia Yemn (VH22-038-0046) lv, 155cm, rn |
eei. Command Thunder (VH21-038-0103) lv, 155cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Vernolian Big Cracker (VH21-038-0105) lv, 156cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Lofoten Yemn (VH24-038-0050) lv, 160cm, prtii. PP's Bermuda (VH18-045-0002) lv, 164cm, rniii. Sue's Barracuda (VH19-045-0039) lv, 158cm, rnpäis
Emälinja
e. Gosia Yemn (VH23-038-0039) lv, 160cm, rnee. Conversia Yemn (VH22-038-0046) lv, 155cm, rneee. Vernolian Big Cracker (VH21-038-0105) lv, 156cm, rn
Wondelua Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.