Theniet Namys (VH25-044-0084)
| Rotu | Holsteininhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 01.02.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/thenietnamys.php |
| Rekisteröity | 17.02.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Sabbath v. Helmwald (VH23-044-0027) holst, 173cm, m |
ii. Sonnentanz (VH22-044-0052) holst, 172cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Strasbourg Sky (VH21-044-0010) holst, 169cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Serengeti Namys (VH24-044-0158) holst, 164cm, m |
ei. Eingekesselt (VH23-044-0013) holst, 169cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lourwich Savannah (VH23-044-0191) holst, 169cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Sabbath v. Helmwald (VH23-044-0027) holst, 173cm, mii. Sonnentanz (VH22-044-0052) holst, 172cm
Emälinja
e. Serengeti Namys (VH24-044-0158) holst, 164cm, mee. Lourwich Savannah (VH23-044-0191) holst, 169cm, m
Theniet Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.