Halo v. Bluejump (VH25-044-0237)
| Rotu | Holsteininhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 07.07.2025, Belgia, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://tahtimittari.net/navelina/halo.php |
| Rekisteröity | 20.07.2025 |
| Kotitalli | Navelina (NAVE2851) |
| Kasvattajanimi | v. Bluejump |
| Kasvattaja | BLUE2953, VRL-07415 |
| Omistajat | Sanchez (VRL-10533) |
| i. Löwin Gin Fizz (VH25-044-0141) holst, 170cm |
ii. Gin Gin Mule (VH25-044-0054) holst, 170cm, km |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Whimstar KOS (VH25-044-0016) holst, 170cm, km |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Halla Couture (VH25-044-0138) holst, 169cm |
ei. Clarimond Riot (VH25-044-0093) holst, 167cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Hot Mess Express (VH25-044-0090) holst, 169cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Löwin Gin Fizz (VH25-044-0141) holst, 170cmii. Gin Gin Mule (VH25-044-0054) holst, 170cm, km
Emälinja
e. Halla Couture (VH25-044-0138) holst, 169cmee. Hot Mess Express (VH25-044-0090) holst, 169cm
Halo v. Bluejump on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.