Norby Namys (VH25-044-0257)
| Rotu | Holsteininhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 11.08.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/norbynamys.php |
| Rekisteröity | 26.08.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Novy Yemn (VH16-044-0085) holst, 170cm |
ii. Lanciano (VH13-044-0171) holst, 172cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Eschenbluete (VH14-044-0390) holst, 168cm, rtkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Sandinista Namys (VH24-044-0145) holst, 166cm, rn |
ei. Acromantula (VH18-044-0111) holst, 167cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Run Like A Crazy (VH23-044-0182) holst, 166cm, trn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Novy Yemn (VH16-044-0085) holst, 170cmii. Lanciano (VH13-044-0171) holst, 172cm
Emälinja
e. Sandinista Namys (VH24-044-0145) holst, 166cm, rnee. Run Like A Crazy (VH23-044-0182) holst, 166cm, trn
Norby Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.