Trudchen Namys (VH25-044-0258)
| Rotu | Holsteininhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 170 cm |
| Syntynyt | 12.08.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/trudchennamys.php |
| Rekisteröity | 26.08.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Dalphon Egal (VH18-044-0008) holst, 172cm, rt |
ii. Death Triumphant (VH06-044-7152) holst, 173cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Lacrimosa (VH05-044-6608) holst, 169cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Sacrofanite Namys (VH24-044-0157) holst, 167cm, rn |
ei. Eingekesselt (VH23-044-0013) holst, 169cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tourmaline (VH23-044-0017) holst, 166cm, trn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Dalphon Egal (VH18-044-0008) holst, 172cm, rtii. Death Triumphant (VH06-044-7152) holst, 173cm
Emälinja
e. Sacrofanite Namys (VH24-044-0157) holst, 167cm, rnee. Tourmaline (VH23-044-0017) holst, 166cm, trn
Trudchen Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.