Dóighúil Namys (VH25-046-0009)
| Rotu | Irlannincob |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 155 cm |
| Syntynyt | 02.01.2025, Espanja, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/doighuilnamys.php |
| Rekisteröity | 22.03.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Tuiskulan Diarmuid (VH15-046-0198) ic, 151cm |
ii. Tuiskulan Aindréas (VH15-046-0004) ic, 152cm, rnkrj |
iii. Andriú (VH13-046-0177) ic, 150cm, mkrj |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Murphy's Rowan (VH14-046-0121) ic, 154cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Ramya Doireann (VH15-046-0005) ic, 157cm, rt |
iei. Donovan (VH15-046-0003) ic, 155cm, rtkrj |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Cainnear Namys (VH24-046-0027) ic, 155cm, mvkk |
ei. Morrison Namys (VH23-046-0111) ic, 164cm |
eii. Maolsheachlann (VH23-046-0010) ic, 161cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Rathnait (VH23-046-0015) ic, 163cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Caoimhe Namys (VH23-046-0108) ic, 144cm, mvkk |
eei. Gofraidh (VH23-046-0009) ic, 145cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Caoilfhionn (VH23-046-0012) ic, 143cm, mvkk |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Tuiskulan Diarmuid (VH15-046-0198) ic, 151cmii. Tuiskulan Aindréas (VH15-046-0004) ic, 152cm, rnkrjiii. Andriú (VH13-046-0177) ic, 150cm, mkrj
Emälinja
e. Cainnear Namys (VH24-046-0027) ic, 155cm, mvkkee. Caoimhe Namys (VH23-046-0108) ic, 144cm, mvkkeee. Caoilfhionn (VH23-046-0012) ic, 143cm, mvkk
Dóighúil Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.