Whitemarsh Lilac Petal (VH25-091-0005)
| Rotu | Amerikanshetlanninponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 107 cm |
| Syntynyt | 11.05.2025, Yhdysvallat, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/wm/whitemarshlilacpetal.php |
| Rekisteröity | 11.05.2025 |
| Kotitalli | Whitemarsh (WHIT2214) |
| Kasvattajanimi | Whitemarsh |
| Kasvattaja | WHIT2214, VRL-06701 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
KTK-I (80.000p), 20.09.2025, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Whitemarsh Jade Dragon (VH18-091-0001) amshe, 110cm |
ii. Sparkling Snow (VH15-091-0006) amshe, 110cm, rnkrj |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Rose Quartz (VH15-091-0007) amshe, 112cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Whitemarsh Bleeding Heart (VH24-091-0002) amshe, 102cm |
ei. Mayrose Commander (VH22-091-0002) amshe, 101cm, rtkrj |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Watercress (VH22-091-0001) amshe, 100cm, mpäis |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Whitemarsh Jade Dragon (VH18-091-0001) amshe, 110cmii. Sparkling Snow (VH15-091-0006) amshe, 110cm, rnkrj
Emälinja
e. Whitemarsh Bleeding Heart (VH24-091-0002) amshe, 102cmee. Watercress (VH22-091-0001) amshe, 100cm, mpäis
Whitemarsh Lilac Petal on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.