Namys Kangal (VH25-191-0100)
| Rotu | Vjatkanponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 141 cm |
| Syntynyt | 13.05.2025, Espanja, 4 vuotta |
| Väri | hiirakko |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/namyskangal.php |
| Rekisteröity | 31.12.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namys Kalik (VH23-191-0041) vjatk, 137cm, m |
ii. Kalim (VH23-191-0004) vjatk, 141cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Predvzjatost (VH23-191-0016) vjatk, 133cm, mrn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Zifra (VH23-191-0051) vjatk, 144cm, rnhkko |
ei. Nugar (VH23-191-0008) vjatk, 142cm, rnhkko |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Zafution (VH23-191-0018) vjatk, 145cm, rnhkko |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namys Kalik (VH23-191-0041) vjatk, 137cm, mii. Kalim (VH23-191-0004) vjatk, 141cm, m
Emälinja
e. Namys Zifra (VH23-191-0051) vjatk, 144cm, rnhkkoee. Zafution (VH23-191-0018) vjatk, 145cm, rnhkko
Namys Kangal on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.