Brevano v.d. Demure (VH25-217-0015)
| Rotu | Saksalainen ratsuhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 26.08.2025, Saksa, 6 vuotta |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://mysteerimikitin.net/gabi/dmr/brevano.php |
| Rekisteröity | 24.12.2025 |
| Kotitalli | Demure (DMR2717) |
| Kasvattajanimi | v.d. Demure |
| Kasvattaja | DMR2717, VRL-12080 |
| Omistajat | Gabi (VRL-12080) |
KTK-III (68.000p), 28.02.2026, hevosktk
EV-II (31.000p), 31.01.2026, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Nox Bravado (VH24-031-0278) fwb, 167cm, trn |
ii. Krunebys Boisseau (VH23-044-0124) holst, 165cm |
iii. Bukowski (VH23-044-0048) holst, 165cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Quinana (VH20-044-0090) holst, 169cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Louvre At Night Hills (VH21-031-0025) fwb, 169cm |
iei. Galant Mahogni (VH19-267-0001) nwb |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Loure (VH19-013-0035) old, 166cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. BNV Red Velvet (VH24-011-0187) hann, 168cm, rn |
ei. Rubio Brr (VH24-011-0077) hann, 166cm |
eii. Ryven (VH23-011-0141) hann, 166cm, trn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Nabrina (VH23-011-0143) hann, 160cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Blue Moon BH (VH23-011-0261) hann, 168cm, mkm |
eei. Bugs Bunny (VH23-011-0139) hann, 169cm, mkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Ruby Moon (VH23-011-0144) hann, 166cm, rtkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Nox Bravado (VH24-031-0278) fwb, 167cm, trnii. Krunebys Boisseau (VH23-044-0124) holst, 165cmiii. Bukowski (VH23-044-0048) holst, 165cm
Emälinja
e. BNV Red Velvet (VH24-011-0187) hann, 168cm, rnee. Blue Moon BH (VH23-011-0261) hann, 168cm, mkmeee. Ruby Moon (VH23-011-0144) hann, 166cm, rtkm
Brevano v.d. Demure on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.