Navori Namys (VH25-253-0015)
| Rotu | Sim-Game Sport Horse |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 170 cm |
| Syntynyt | 20.10.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/navorinamys.php |
| Rekisteröity | 07.02.2025 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namys Shen (VH23-253-0043) sgsh, 168cm, trn |
ii. Namys Jhin (VH23-253-0004) sgsh, 170cm, trn |
iii. Namys True Gentleman (VH21-253-0025) sgsh, 166cm, trt |
iiii. Priâtnyj Dzentl\'men (VH05-020-5094) tersk, 156cm, rt |
| iiie. Barsnårtan Kårlek (VH16-043-0037) swb, 170cm, rnkm |
iie. Namys Rose Red (VH22-253-0026) sgsh, 172cm, tprn |
iiei. Hangszóro (VH21-070-0005) kisb, 169cm, rn |
|
| iiee. Rosewick Siobhan (VH18-209-0038) ish, 165cm |
ie. Antónia Namys (VH21-253-0036) sgsh, 166cm, trn |
iei. Helloween Namys (VH18-011-0190) hann, 166cm, trn |
ieii. Hellowood GER (VH12-011-0092) hann, 169cm |
| ieie. Love Bites (VH16-011-0451) hann, 162cm, rn |
iee. Annamária Namys (VH18-253-0003) sgsh, 164cm, rt |
ieei. Trenzlalore (VH16-031-0069) fwb, 173cm, rt |
|
| ieee. Amour Kithkin (VH05-070-4630) kisb, 160cm, rt |
|||
| e. Namys Syndra (VH23-253-0008) sgsh, 172cm, rt |
ei. KC Thibo (VH15-011-0314) hann, 169cm, rn |
eii. Cum Laude (VH14-011-0436) hann, 167cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Feast for the Eyes (VH14-011-0428) hann, 166cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Namys Stop It (VH22-253-0024) sgsh, 169cm, vprt |
eei. Genheit Alex (VH16-115-0008) austr, 159cm, trn |
eeii. Allen SD (VH15-115-0009) austr, 156cm |
| eeie. Romy (VH15-115-0010) austr, 162cm |
eee. Nonstop Silvers (VH18-044-0098) holst, 169cm, rt |
eeei. Bossco (VH18-044-0087) holst, 170cm, rt |
|
| eeee. Luxie (VH18-044-0092) holst, 168cm, rn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namys Shen (VH23-253-0043) sgsh, 168cm, trnii. Namys Jhin (VH23-253-0004) sgsh, 170cm, trniii. Namys True Gentleman (VH21-253-0025) sgsh, 166cm, trtiiii. Priâtnyj Dzentl\'men (VH05-020-5094) tersk, 156cm, rt
Emälinja
e. Namys Syndra (VH23-253-0008) sgsh, 172cm, rtee. Namys Stop It (VH22-253-0024) sgsh, 169cm, vprteee. Nonstop Silvers (VH18-044-0098) holst, 169cm, rteeee. Luxie (VH18-044-0092) holst, 168cm, rn
Navori Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.