Enshi Yemn (VH25-266-0007)
| Rotu | Anglo-argentino |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 151 cm |
| Syntynyt | 05.08.2025, Puola, 5 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | voikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/enshi/ |
| Rekisteröity | 28.12.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Betali Yemn (VH25-266-0004) a-arg, 150cm, vkk |
ii. Clovis Yemn (VH24-083-0010) cri, 146cm, vkk |
iii. Radius Yemn (VH23-083-0015) cri, 145cm, rnvkk |
iiii. Halfmen Yemn (VH23-083-0001) cri, 148cm, rnvkk |
| iiie. Chynowa Yemn (VH22-083-0001) cri, 144cm, mkm |
iie. Ultranza DLH (VH22-083-0003) cri, 147cm, cre |
iiei. El Chapo DLHS (VH19-083-0003) cri, 149cm, cre |
|
| iiee. Inmortal Delm (VH19-083-0004) cri, 147cm, rn |
ie. Niele Yemn (VH22-266-0004) a-arg, 157cm, rn |
iei. Speedy Will (VH21-034-0059) x, 165cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Proporci Tulisha (VH20-266-0001) a-arg, 156cm, rt |
ieei. Synvilla's Tribal (VH14-266-0009) a-arg, 168cm |
|
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Avenue Yemn (VH23-266-0001) a-arg, 158cm, rn |
ei. Dolgie Yemn xx (VH21-006-0337) xx, 167cm, rt |
eii. Sierra Neymar xx (VH21-006-0249) xx, 163cm, rnkm |
eiii. Namys Peacemaker xx (VH19-006-0015) xx, 161cm |
| eiie. Grunge Bitch di Sierra xx (VH18-006-0343) xx, 168cm, m |
eie. Santa Libre Est (VH20-209-0036) ish, 167cm, rt |
eiei. Kensington Garden Ion xx (VH15-006-0418) xx, 171cm |
|
| eiee. Santa Clara Coup (VH18-209-0010) ish, 164cm, rt |
ee. Glewice Yemn (VH21-266-0006) a-arg, 157cm, rn |
eei. Quiere Ir (VH20-266-0003) a-arg, 158cm, rn |
eeii. Synvilla's Mister (VH14-266-0010) a-arg, 159cm |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. La Sombra Vanda (VH20-266-0002) a-arg, 157cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Betali Yemn (VH25-266-0004) a-arg, 150cm, vkkii. Clovis Yemn (VH24-083-0010) cri, 146cm, vkkiii. Radius Yemn (VH23-083-0015) cri, 145cm, rnvkkiiii. Halfmen Yemn (VH23-083-0001) cri, 148cm, rnvkkiiiii. Mario-Tripas (VH21-083-0014) cri, 148cm, rnvkk
Emälinja
e. Avenue Yemn (VH23-266-0001) a-arg, 158cm, rnee. Glewice Yemn (VH21-266-0006) a-arg, 157cm, rneee. La Sombra Vanda (VH20-266-0002) a-arg, 157cm, rt
Enshi Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.