Savoir Imaginaerum Z (VH25-272-0157)
| Rotu | Zangersheide |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 04.11.2024, Saksa, yli 8v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://helmililja.net/merveilles/savoir-imaginaerum-z |
| Rekisteröity | 09.06.2025 |
| Kotitalli | Haras de Merveilles (MERV8329) |
| Kasvattajanimi | Savoir |
| Kasvattaja | SAV1322, VRL-04116 |
| Omistajat | Scrolls (VRL-15233) |
| Omistajahistoria | |
| i. Invictus Z (VH20-272-0054) Z, 165cm, mkm |
ii. Immortalist Z (VH19-272-0004) Z, 162cm, mkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Universalis d'Fay Z (VH19-272-0043) Z, 165cm, rtkrj |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Savoir Carrera Z (VH24-272-0019) Z, 167cm |
ei. Carnico Z (VH19-272-0047) Z, 169cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Casallida Z (VH23-272-0051) Z, 172cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Invictus Z (VH20-272-0054) Z, 165cm, mkmii. Immortalist Z (VH19-272-0004) Z, 162cm, mkm
Emälinja
e. Savoir Carrera Z (VH24-272-0019) Z, 167cmee. Casallida Z (VH23-272-0051) Z, 172cm
Savoir Imaginaerum Z on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.