Bajab al Namys ox (VH26-003-0145)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 19.01.2026, Espanja, 6 vuotta |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/bajabalnamysox.php |
| Rekisteröity | 09.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Baheej al Namys ox (VH24-003-0055) ox, 155cm, rn |
ii. MJA Abd al-Rashid (VH18-003-0094) ox, 154cm, rt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. MJA Rhana Jasima ox (VH11-003-0409) ox, 153cm, rt |
iiei. Naheeb Ali (VH06-003-5371) ox, 151cm, rn |
|
| iiee. Khal Haz Peanut (VH05-003-1633) ox, 151cm, prt |
ie. Benita al Namys ox (VH23-003-0167) ox, 155cm, rn |
iei. Omran al Namys ox (VH21-003-0094) ox, 152cm, rn |
ieii. Oscuro ox (VH14-003-0007) ox, 152cm, m |
| ieie. Dakhm Mustaqill ox (VH18-003-0144) ox, 151cm, rtkm |
iee. Benza al Karma ox (VH23-003-0053) ox, 153cm, prn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. A.D. Tamra ox (VH25-003-0392) ox, 153cm, mkm |
ei. A.D. Ja-Ha (VH24-003-0026) ox, 154cm, mkm |
eii. Jabmen al-Zaman (VH18-003-0063) ox, 151cm, km |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Amira al Hazard (VH14-003-0314) ox, 157cm, mkm |
eiei. Rabbani ox (VH14-003-0280) ox, 157cm, rn |
|
| eiee. Andalib ox (VH14-003-0281) ox, 156cm, rnkm |
ee. KH Talawat (VH16-003-0287) ox, 151cm, km |
eei. KH Al-Din ox (VH11-003-0104) ox, 150cm, rnhkko |
eeii. Fire Smoke (VH03-003-7714) ox, 149cm, rt |
| eeie. Ambrella ox (VH04-003-1126) ox, 151cm, km |
eee. Tafrat al Hazard ox (VH16-003-0138) ox, 153cm, mkm |
eeei. Zatil al Xerea (VH14-003-0313) ox, 153cm |
|
| eeee. Tayyeb ox (VH15-003-0252) ox, 151cm, rtkm |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Baheej al Namys ox (VH24-003-0055) ox, 155cm, rnii. MJA Abd al-Rashid (VH18-003-0094) ox, 154cm, rt
Emälinja
e. A.D. Tamra ox (VH25-003-0392) ox, 153cm, mkmee. KH Talawat (VH16-003-0287) ox, 151cm, kmeee. Tafrat al Hazard ox (VH16-003-0138) ox, 153cm, mkmeeee. Tayyeb ox (VH15-003-0252) ox, 151cm, rtkm
Bajab al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.