Jaadallah al Namys ox (VH26-003-0155)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 24.01.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/jaadallahalnamysox.php |
| Rekisteröity | 09.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Jabbar al Namys ox (VH22-003-0229) ox, 155cm, rnkm |
ii. Jawdar al Namys ox (VH18-003-0142) ox, 152cm, rnkm |
iii. Jawahir Hajaz ox (VH13-003-0135) ox, 153cm |
iiii. Jawad al Hayyan ox (VH12-003-0037) ox, 152cm |
| iiie. Jawahir Ziyad ox (VH12-003-0012) ox, 154cm, rt |
iie. KH Petroliwja ox (VH17-003-0037) ox, 150cm, mkm |
iiei. Surur al Lielie ox (VH16-003-0180) ox, 150cm, rn |
|
| iiee. Polnoch (VH16-003-0297) ox, 150cm, mkm |
ie. Farhana al Namys ox (VH22-003-0176) ox, 156cm, rt |
iei. Rasul al Namys ox (VH21-003-0096) ox, 155cm, rtkm |
ieii. Réincarné ox (VH13-003-0223) ox, 153cm, km |
| ieie. Khalasa ox (VH17-003-0030) ox, 154cm, mkm |
iee. Fareeha al Namys ox (VH21-003-0098) ox, 152cm, prt |
ieei. Salah Udeen ox (VH12-003-0606) ox, 149cm, mkm |
|
| ieee. Fareeda ox (VH12-003-0607) ox, 153cm, prt |
|||
| e. Radia al Namys ox (VH24-003-0170) ox, 153cm, rnkm |
ei. Zimba al Namys ox (VH23-003-0183) ox, 151cm, rnkm |
eii. Zimbabwe al Karma ox (VH23-003-0049) ox, 151cm, rnkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Szybki al Namys ox (VH18-003-0147) ox, 150cm, mkm |
eiei. Hopearinteen Tico (VH12-003-0716) ox, 152cm, km |
|
| eiee. KH Petroliwja ox (VH17-003-0037) ox, 150cm, mkm |
ee. Rahina al Namys ox (VH23-003-0164) ox, 153cm, vrn |
eei. Khalid al Karma ox (VH23-003-0050) ox, 154cm, vrn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Rabab al Namys ox (VH22-003-0172) ox, 152cm, trt |
eeei. Réincarné ox (VH13-003-0223) ox, 153cm, km |
|
| eeee. Raabi'a Amany ox (VH18-003-0196) ox, 151cm, prt |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 3.13%
Sukukatokerroin: 0.87
Isälinja
i. Jabbar al Namys ox (VH22-003-0229) ox, 155cm, rnkmii. Jawdar al Namys ox (VH18-003-0142) ox, 152cm, rnkmiii. Jawahir Hajaz ox (VH13-003-0135) ox, 153cmiiii. Jawad al Hayyan ox (VH12-003-0037) ox, 152cm
Emälinja
e. Radia al Namys ox (VH24-003-0170) ox, 153cm, rnkmee. Rahina al Namys ox (VH23-003-0164) ox, 153cm, vrneee. Rabab al Namys ox (VH22-003-0172) ox, 152cm, trteeee. Raabi'a Amany ox (VH18-003-0196) ox, 151cm, prt
Jaadallah al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.