Harafat al Namys ox (VH26-003-0188)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 147 cm |
| Syntynyt | 05.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/harafatalnamysox.php |
| Rekisteröity | 11.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Harifi al Namys ox (VH24-003-0066) ox, 148cm, rn |
ii. Haswain ox (VH23-003-0067) ox, 149cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Djamila al Khamees (VH14-003-0353) ox, 148cm, prt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Iga al Namys ox (VH24-003-0134) ox, 149cm, mkm |
ei. Jedidiah ox (VH23-003-0066) ox, 152cm, rnkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Ibtisaama ox (VH24-003-0018) ox, 151cm, mkm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Harifi al Namys ox (VH24-003-0066) ox, 148cm, rnii. Haswain ox (VH23-003-0067) ox, 149cm, rn
Emälinja
e. Iga al Namys ox (VH24-003-0134) ox, 149cm, mkmee. Ibtisaama ox (VH24-003-0018) ox, 151cm, mkm
Harafat al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.