Jadri al Namys ox (VH26-003-0218)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 151 cm |
| Syntynyt | 16.02.2026, Espanja, 5 vuotta |
| Väri | vaaleanpunarautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/jadrialnamysox.php |
| Rekisteröity | 15.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Jameed al Namys ox (VH24-003-0137) ox, 150cm, rt |
ii. Jihaad al Namys ox (VH23-003-0205) ox, 150cm, rt |
iii. Jedidiah ox (VH23-003-0066) ox, 152cm, rnkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Jawahir II ox (VH23-003-0068) ox, 145cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Arnaz al Karma ox (VH24-003-0016) ox, 149cm, m |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lulaiha al Karma ox (VH25-003-0155) ox, 154cm, prt |
ei. Tuntematon ori | eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tuntematon tamma | eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Jameed al Namys ox (VH24-003-0137) ox, 150cm, rtii. Jihaad al Namys ox (VH23-003-0205) ox, 150cm, rtiii. Jedidiah ox (VH23-003-0066) ox, 152cm, rnkm
Emälinja
e. Lulaiha al Karma ox (VH25-003-0155) ox, 154cm, prt
Jadri al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.