Juksulan Cerise xx (VH26-006-0049)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 06.01.2026, Saksa, 6 vuotta |
| Väri | musta |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://keppis.net/juksula/hevoset/ceri.html |
| Rekisteröity | 06.04.2026 |
| Kotitalli | pientalli Juksula (JUKS5987) |
| Kasvattajanimi | Juksulan |
| Kasvattaja | JUKS5987, VRL-01851 |
| Omistajat | Nintsu (VRL-01851) |
| i. A.D. Cerio (VH24-006-0040) xx, 172cm, tprn |
ii. Carlos vtk (VH18-006-0139) xx, 177cm |
iii. Caral Nightsade xx (VH17-006-0003) xx, 163cm |
iiii. Icandoit CT (VH12-006-0062) xx, 169cm |
| iiie. Barzanadana xx (VH12-006-0093) xx, 160cm |
iie. SS's Duck Lane xx (VH15-006-0270) xx, 168cm, rn |
iiei. Rocking Stone Sculpture xx (VH14-006-0546) xx, 175cm, kkm |
|
| iiee. Madeleine Wilja xx (VH14-006-0543) xx, 163cm |
ie. RWR Stolen Hearts (VH18-006-0037) xx, 167cm, prn |
iei. Gwaine Ring xx (VH12-006-0055) xx, 168cm, prt |
ieii. Rudebox xx (VH12-006-0147) xx, 171cm |
| ieie. La Guenevere xx (VH12-006-0123) xx, 165cm |
iee. Love Affair Fik (VH11-006-0152) xx, 166cm, prn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Knife Fight Ballet di Sierra xx (VH19-006-0013) xx, 153cm, rtpäis |
ei. Rosegarden's Blade Runner (VH18-006-0246) xx, 161cm, rnpäis |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Midnight Run 0417 (VH17-006-0020) xx, 162cm, mpäis |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Sierra Dancing On Glass xx (VH19-006-0005) xx, 164cm, trn |
eei. Dawnvale Crystal Night (VH18-006-0303) xx, 164cm, rn |
eeii. Nightblood (VH18-006-0157) xx, 164cm, rn |
| eeie. Crystal Storm (VH18-006-0190) xx, 163cm, rn |
eee. Grunge Bitch di Sierra xx (VH18-006-0343) xx, 168cm, m |
eeei. Kurt Cobain xx (VH18-006-0101) xx, 170cm, rtkrj |
|
| eeee. Destructiva (VH18-006-0191) xx, 165cm, rn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. A.D. Cerio (VH24-006-0040) xx, 172cm, tprnii. Carlos vtk (VH18-006-0139) xx, 177cmiii. Caral Nightsade xx (VH17-006-0003) xx, 163cmiiii. Icandoit CT (VH12-006-0062) xx, 169cm
Emälinja
e. Knife Fight Ballet di Sierra xx (VH19-006-0013) xx, 153cm, rtpäisee. Sierra Dancing On Glass xx (VH19-006-0005) xx, 164cm, trneee. Grunge Bitch di Sierra xx (VH18-006-0343) xx, 168cm, meeee. Destructiva (VH18-006-0191) xx, 165cm, rn
Juksulan Cerise xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.