Pöystilän Ryöväri (VH26-018-0201)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 159 cm |
| Syntynyt | 01.05.2026, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://tuire.safiiritiikeri.net/h/poystilan-ryovari |
| Rekisteröity | 01.05.2026 |
| Kotitalli | Pöystilä (POYS3768) |
| Kasvattajanimi | Pöy (ei rekisteröity) |
| Kasvattaja | POYS3768, VRL-00345 |
| Omistajat | Tuire (VRL-00345) |
| i. Ropo (VH26-018-0009) sh, 153cm, rt |
ii. Markka (VH23-018-0774) sh, 151cm, prt |
iii. Taara (VH22-018-0616) sh, 149cm, vrt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Eine (VH22-018-0723) sh, 156cm, vprt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Kotipihan Julkea Jodeli (VH25-018-0579) sh, 159cm, rn |
iei. Juupituupi (VH20-018-1008) sh, 163cm, trn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Huikia Hihitys (VH24-018-0261) sh, 156cm, prn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Mäntykatveen Höpsis (VH25-018-0356) sh, 162cm, m |
ei. Katveen Kultamänty (VH21-018-1155) sh, 154cm, rn |
eii. Männynkäpy (VH17-018-1164) sh, 154cm, vkk |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tarun Helmihirssi (VH18-018-1508) sh, 153cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Pöystilän Hupsuttelija (VH21-018-1543) sh, 159cm, rt |
eei. Hourailija (VH18-018-1414) sh, 163cm, tprt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Hunajainen (VH18-018-1605) sh, 165cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Ropo (VH26-018-0009) sh, 153cm, rtii. Markka (VH23-018-0774) sh, 151cm, prtiii. Taara (VH22-018-0616) sh, 149cm, vrt
Emälinja
e. Mäntykatveen Höpsis (VH25-018-0356) sh, 162cm, mee. Pöystilän Hupsuttelija (VH21-018-1543) sh, 159cm, rteee. Hunajainen (VH18-018-1605) sh, 165cm, rt
Pöystilän Ryöväri on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.