Parsifal Bell NMH (VH26-019-0047)
| Rotu | Tennesseenwalker |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 27.02.2026, Espanja, 4 vuotta |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/parsifalbellnmh.php |
| Rekisteröity | 11.04.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Prima Uomo Glow (VH25-019-0135) twh, 156cm, rn |
ii. Sannazaro Glow (VH20-019-0079) twh, 156cm, rn |
iii. No Action (VH20-019-0068) twh, 158cm, rnkrj |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Savaronola (VH20-019-0032) twh, 154cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Primadonna Glow (VH22-019-0005) twh, 157cm, m |
iei. Behind The Scenes (VH20-019-0066) twh, 163cm, vm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. So Called High Class (VH20-019-0073) twh, 156cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lipstick Jungle Glow (VH25-019-0137) twh, 157cm, rn |
ei. Dreighton Glow (VH22-019-0008) twh, 160cm, rnvkk |
eii. Rhyton (VH20-019-0071) twh, 159cm, mkrj |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Enable Love (VH20-019-0076) twh, 161cm, rnvkk |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lipstick Lies Delm (VH19-019-0001) twh, 155cm, rn |
eei. Deep Impact (VH17-019-0065) twh |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Little Red Annie (VH17-019-0066) twh |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Prima Uomo Glow (VH25-019-0135) twh, 156cm, rnii. Sannazaro Glow (VH20-019-0079) twh, 156cm, rniii. No Action (VH20-019-0068) twh, 158cm, rnkrj
Emälinja
e. Lipstick Jungle Glow (VH25-019-0137) twh, 157cm, rnee. Lipstick Lies Delm (VH19-019-0001) twh, 155cm, rneee. Little Red Annie (VH17-019-0066) twh
Parsifal Bell NMH on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.