Kostanay Yemn (VH26-020-0004)
| Rotu | Terskinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 15.12.2025, Puola, 6 vuotta |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://www.cornfield-chase.com/trze/kostanay_yemn.php |
| Rekisteröity | 25.04.2026 |
| Kotitalli | Stajnia Trzebielino (TRZE7469) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Faye (VRL-11299) |
| i. Blacklist Yemn (VH23-020-0008) tersk, 158cm, mkm |
ii. Zolotoi (VH22-020-0001) tersk, 160cm, rnkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Kashan Nepagaja (VH22-020-0042) tersk, 154cm, mkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tairona Yemn (VH24-020-0004) tersk, 157cm, rn |
ei. Kanal Zenif (VH23-020-0001) tersk, 161cm, rtkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Malavarnja (VH23-020-0063) tersk, 155cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Blacklist Yemn (VH23-020-0008) tersk, 158cm, mkmii. Zolotoi (VH22-020-0001) tersk, 160cm, rnkm
Emälinja
e. Tairona Yemn (VH24-020-0004) tersk, 157cm, rnee. Malavarnja (VH23-020-0063) tersk, 155cm, rn
Kostanay Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.