Nagárth Rogue (VH26-021-0049)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 172 cm |
| Syntynyt | 21.10.2025, Saksa, 4 vuotta |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://helmililja.net/merveilles/nagarth-rogue |
| Rekisteröity | 19.02.2026 |
| Kotitalli | Haras de Merveilles (MERV8329) |
| Kasvattajanimi | Rogue |
| Kasvattaja | ROGU6428, VRL-00884 |
| Omistajat | Scrolls (VRL-15233) |
| i. Raynor v. Helmwald (VH18-021-0102) trak, 168cm, m |
ii. Apeiron (VH13-021-0468) trak, 163cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Rosenduft (VH17-021-0111) trak, 171cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Nacine Couture (VH21-021-0104) trak, 173cm, rnkm |
ei. Jeremiah II (VH18-021-0156) trak, 172cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Nautical Moon (VH21-021-0042) trak, 169cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Raynor v. Helmwald (VH18-021-0102) trak, 168cm, mii. Apeiron (VH13-021-0468) trak, 163cm, m
Emälinja
e. Nacine Couture (VH21-021-0104) trak, 173cm, rnkmee. Nautical Moon (VH21-021-0042) trak, 169cm
Nagárth Rogue on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.