Ameo Namys (VH26-021-0107)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 11.01.2026, Espanja, 6 vuotta |
| Väri | musta |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/ameonamys.php |
| Rekisteröity | 04.05.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Amarok Namys (VH25-021-0181) trak, 168cm, rn |
ii. Skinwalker 66 (VH21-021-0001) trak, 166cm, rn |
iii. Sinister Soul (VH20-021-0053) trak, 168cm, mrn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Zephrine (VH16-021-0194) trak, 164cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Abysteel Namys (VH25-021-0067) trak, 169cm, rn |
iei. Eoin's Bumfuzzle (VH23-021-0365) trak, 165cm, rtkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Aerieel (VH20-021-0107) trak, 170cm, prn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Alysanne Namys (VH25-021-0071) trak, 166cm, m |
ei. Cermithor Brr (VH24-021-0167) trak, 166cm, m |
eii. Walzenheimer (VH22-021-0048) trak, 168cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Callalily (VH23-021-0004) trak, 162cm, mkm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Afrirampo Namys xx (VH24-006-0198) xx, 164cm, trn |
eei. Grand Coyote xx (VH18-006-0317) xx, 169cm, trn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Amarashi xx (VH23-006-0257) xx, 166cm, trt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Amarok Namys (VH25-021-0181) trak, 168cm, rnii. Skinwalker 66 (VH21-021-0001) trak, 166cm, rniii. Sinister Soul (VH20-021-0053) trak, 168cm, mrn
Emälinja
e. Alysanne Namys (VH25-021-0071) trak, 166cm, mee. Afrirampo Namys xx (VH24-006-0198) xx, 164cm, trneee. Amarashi xx (VH23-006-0257) xx, 166cm, trt
Ameo Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.