Carlton Namys (VH26-021-0109)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 164 cm |
| Syntynyt | 13.01.2026, Espanja, 6 vuotta |
| Väri | rautias |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/carltonnamys.php |
| Rekisteröity | 04.05.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Yachats Namys (VH25-021-0074) trak, 163cm, rt |
ii. Keizer von Lavendel (VH23-021-0181) trak, 164cm, rn |
iii. Vegas (VH23-021-0139) trak, 169cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Kleeblatt (VH23-021-0121) trak, 162cm, trn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Yours Truly (VH15-006-0160) xx, 161cm, rt |
iei. Doc's Matador (VH06-006-8909) xx, 164cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. You Love Me xx (VH14-006-0330) xx, 162cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Chilota Namys (VH25-021-0182) trak, 163cm, rnkm |
ei. Jägerbull Delm (VH20-021-0054) trak, 161cm, rn |
eii. Jägerbomb (VH19-021-0057) trak, 170cm, mrn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Islington (VH16-021-0228) trak, 157cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Chimäre Namys (VH25-021-0069) trak, 164cm, rnkm |
eei. Rowena's Gobbledygook (VH23-021-0364) trak, 168cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Cutesy-Poo (VH23-021-0366) trak, 163cm, rnkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Yachats Namys (VH25-021-0074) trak, 163cm, rtii. Keizer von Lavendel (VH23-021-0181) trak, 164cm, rniii. Vegas (VH23-021-0139) trak, 169cm, rt
Emälinja
e. Chilota Namys (VH25-021-0182) trak, 163cm, rnkmee. Chimäre Namys (VH25-021-0069) trak, 164cm, rnkmeee. Cutesy-Poo (VH23-021-0366) trak, 163cm, rnkm
Carlton Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.